Lisy na mezistěny - válce nerezové

lisy na mezistěny k vlastní výrobě mezistěn

Nabídneme vám pařáky, lisy a další včelařské potřeby na včelí vosk, který má hojné využití. Především se používá k uskladnění zásob medu a pylu, ale zkušení včelaři a kreativní lidé naleznou i jiné využití. K dispozici je vám ruční, elektrický, gravírovaný i hladký lis od výrobce AVV-100, který si potrpí na maximální kvalitu a spolehlivost. Ani výroba válcovaných mezistěn nám není cizí. Tavení vosku, vyvařování voští nebo zpracování samotného medu. U nás naleznete produkty pro veškeré činnosti vašeho včelařství. Objednejte si produkt nebo nás kontaktujte na telefonní číslo a my vám rádi pomůžeme s výběrem.

Bohatá nabídka ručních medometů a včelařských potřeb

Vyřízení reklamace medometů do 3 dnů

Včelí vosk v pár krocích

V našem eshopu naleznete ruční, elektrické, gravírované a hladké lisy na včelí vosk pro výrobu válcovaných mezistěn pro včely. Díky našim produktům jednoduše zvládnete čištění vosku a další včelařské činnosti. Objednat si můžete nejen pařáky a lisy, ale také sluneční tavidlo, nádoby a vany, rámky, zvratné automatické medomety nebo nerezové ruční medomety. Buďte pilní jako včeličky a objednejte si vše potřebné pod jednou střechou.

Nerezové lisy

  • ruční
  • elektrické
  • gravírované
  • hladké

 

Jednoduchý prodej, rychlý dovoz

Internetový prodej včelařských produktů přes náš eshop je rychlý a jednoduchý. Stejně tak dovoz z Jičína. Stačí při objednávce zadat vaši adresu, na kterou máme produkt dovézt a můžete se začít těšit. Zároveň zajišťujeme záruční i pozáruční servis a vyřízení reklamace do pracovních 3 dnů. Objednejte si produkt přes náš eshop nebo nás kontaktujte na telefonní číslo a my vám rádi pomůžeme. Pokud se chcete dozvědět zajímavosti o nás nebo o včelaření, stačí jedno kliknutí. Vše potřebné pro ten nejlepší včelí vosk!

 
11990
199990111990199990
Značky

Stránka 1 z 2 - 20 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 2 - 20 položek celkem