Medomety automatické zvratné

Automatické medomety pro všechny včelaře

Jste včelař srdcem i duší? Potom jste na správné stránce. V naší nabídce naleznete automatické medomety, elektrické pohony, včelařské potřeby a jiné produkty pro vaše včelařství od výrobce AVV-100, jehož jsme výhradním distributorem. Užijte si jednoduché vytáčení a stáčení medu. Objednejte si produkt nebo nás kontaktujte na telefonní číslo a my vám rádi pomůžeme.

Bohatá nabídka automatických medometů

Vyřízení reklamace medometů do 3 dnů

Medomet pro ten nejsladší med

Automatické medomety, které mají hojné využití ve včelařství, prodáváme v různých provedeních. U nás si vyberete rámkové zvratné medomety, na které poskytujeme záruční i pozáruční servis. Navíc veškeré reklamace vyřizujeme do 3 pracovních dnů, aby náš zákazník v době sezóny nepřišel o med. V případě nutnosti zapůjčíme náhradní medomet. Vyberte si z bohaté nabídky kvalitních včelařských potřeb!

Automatické zvratné medomety

  • 4 rámkové
  • 6 rámkové
  • 8 rámkové
  • 14 rámkové
  • 16 rámkové
  • 20 rámkové
  • 28 rámkové

 

Výroba a zpracování medu v medometech

Nerezové elektrické medomety slouží pro zpracování medu. Jejich obsluha je velmi jednoduchá. Technické parametry a přesné rozměry naleznete u každého produktu zvlášť. Medomety fungují na principu působení odstředivé síly a tím pádem je získávání medu jednodušší. Medomet se skládá z kazety, bubnu a koše.

Všechny produkty máme skladem, včetně náhradních dílů jako jsou koše, bubny, kazety a jiné. Zároveň si u nás zakoupíte i ruční lisy na vosk nebo vyřídíte včelařské dotace. Staráme se také o prodej ručních medometů, které vás nezklamou. Chcete se dozvědět více? Přečtěte si náš článek o včelařství a budete v obraze!

Internetový prodej přes eshop je pro vás rychlý a jednoduchý. Zároveň vám zajistíme i dovoz z Jičína k vám domů nebo na vámi zvolenou adresu. Vyberte si produkt a objednejte si to pravé. Nebo nás kontaktujte na telefonní číslo a my vám rádi pomůžeme s výběrem. Získejte poctivý med, který bude chutnat!

 
89
5999018959990
Značky

Stránka 1 z 1 - 16 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 16 položek celkem