Medomety ruční

Ruční medomety pro poctivý med

Ruční medomety i jiné včelařské potřeby naleznete v naší bohaté nabídce, která se pyšní výhradním zastoupením vynikajícího výrobce AVV-100. Získávání medu nebylo nikdy jednodušší! Objednejte si u nás ruční medomet, který vás nezklame za žádné situace. V případě otázek nás kontaktujte na telefonní číslo a my vám rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy. Nebo vám pomůžeme s výběrem toho pravého medometu pro vás.

Bohatá nabídka ručních medometů a včelařských potřeb

Vyřízení reklamace medometů do 3 dnů

Včelařské potřeby na jednom místě

Nabízíme vám ruční medomety a další včelařské potřeby, díky kterým budete mít ten nejlepší med v okolí. Vybrat si můžete zvratné i nezvratné rámkové medomety pro vytáčení a stáčení medu. U každého produktu naleznete jeho parametry jako jsou přesné rozměry daného produktu. Veškeré medomety fungují na působení odstředivé síly a díky tomu je získávání medu rychlé a jednoduché. K dispozici jsou také náhradní díly a to koše, rámky, bubny, kliky nebo kazety. Veškeré reklamace navíc vyřídíme do 3 pracovních dnů, takže nepřijdete o svůj med. V případě potřeby zapůjčíme náhradní medomet. Perfektní pro vaše včelařství!

Nerezové medomety „do ruky“

  • 2 rámkové
  • 3 rámkové
  • 4 rámkové

 

Zpracování medu v jedné otáčce

Kvalitní ruční medomety, které mají spolehlivé součástky a jednoduchou obsluhu. Ručně zvratné kazety se pouze otočí a můžete vytáčet druhou stranu rámku, aniž byste museli rámky složitě vyndávat. Je to jednoduché!

Včelka J+J s.r.o. v Jičíně, to je internetový prodej přes eshop i dovoz ručních i automatických medometů a jiných včelařských potřeb a činností. Svoji prodejnu a sklad máme také ve Staré Pace S námi lehce proběhne i výroba válcovaných mezistěn nebo včelařská dotace. Objednejte si svůj včelařský produkt nebo nás kontaktujte na telefonní číslo a my vám rádi pomůžeme s výběrem. Spolehněte se na nás.

 
119
14990111914990
Značky

Stránka 1 z 2 - 19 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 2 - 19 položek celkem