Děrovačka nastavitelná, univerzální + 100 g průchodek

 
  • 1 z 3
 
Dostupnost naskladnění 5.7. (8 ks)
Měrná cena 1 649 Kč / 1 ks
Cena 1 362,81 Kč bez DPH
1 649 Kč    
Značka AVV-100
Kategorie Příprava rámků
 
Včelařský děrovač rámků a přířezů je určen pro vrtání otvorů a instalaci průchodek (s vnitřním průměrem nejvýše Ø 1,8 mm) najednou. Pro všechny druhy rámků. Charakteristickým rysem tohoto modelu razidla je to, že děrovací otvory a instalace průchodek mohou být provedeny v jednom kroku. Díky průchodkám snadněji protáhnete drátek rámečkem.
 
Velmi pohodlné ruční zařízení pro děrování rámků. Jedním tahem lze vytvořit až pět otvorů pro drátek. Součástí balení je i 100 g mosazných průchodek pro snadnější zavádění drátku. Velmi pevná konstrukce s práškovým nástřikem vypalovací barvou a vyměnitelné jehly. Loučka rámku lze výškově nastavit pomocí spodních šroubů pro snadné děrování středu rámečků.
 
Popis a rozměry obr. č. 3 
 
Jak pracovat s včelařskou děrovačkou:
Před zahájením práce zvedněte rukojeť (3) nahoru a namontujte pouzdra na jehly (2), poté vložte rámek nebo samostatnou loučku, jak je znázorněno na obrázku napravo, a současně upravte šrouby (5), aby po průniku otvory byly rovnoběžné s koncovými plochami tyče. Zatlačte na páku a zvedněte jej zpět. Pokud průchodka zůstane na jehle, opakujte děrování znovu. Pokud průchodky neproniknou rámkem, ale pouze k loučce, je nutné nastavit zarážku (4). Při práci s razníkem se doporučuje jej upevnit na povrch stolu, pro tento účel jsou montážní drážky vytvořeny v základně (1). 
 
Rozteč mezi jehlami je 53 mm
Maximální síla loučky 15 mm
Jehla ø 1,93-2mm, délka 37 mm
Hmotnost 4.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.